Zvířata

KROKODÝL – KROKY (Jarda)

    Ještě, že dával Kroky při hudební výchově ve škole pozor – proto to dotáhl až na „Jirku Macháčka“, ale POZOR! Kroky není „žádnej DŽÚBOX“ Jinak je Kroky jediný veselý Krokodýl svého druhu. Zakládající člen Zoa.  

KŮŇ-MUF (Martin)

              Víte, jak kouše Kůň? Ne? Tak si to nechte předvést! Hřebce v sobě nezapře! Organizátor a bavič tělem i duší – a to je podstatný  Druh Lišky :) Zakládající člen Zoa.  

NEONKA (Jitka)

        Bydlí v Podkérkonoší ve „vesničce“ Rtyni na své krásné „chalupě“   Není upovídaná jako některá zvířátka, ale když se do toho pustí – stojí to za to – vždyť „noc je ještě mladá!“ Družka Krokyho.  

LIŠKA (Jitka):

    Ryšavá není, ale pracuje u Českomoravské spořitelny – „Já už nám dva roky spořim… s Liškou“  Družka Koně.

PŠTROS (Martin)

„To krčisko a ty nožiska, to je pštros, neee?! A co to žere??? Místo do písku se rád zavrtává do „dívčích pelíšků“  např. ke Kukačce…no co pták jako pták 

HROŠÍK (Radek)

        no co dodat učitelský dozor  Synek Hrocha :)  

PRASÁTKO (Eva):

tady to bylo jasné, ne že by se nemyla…  – ale když se směje „chrochtá“ – takže se ani o jiné přezdívce nemluvilo…

Žába (Patrik)

Žába je permanentně v dobré náladě...všem je jasné že je to tím že nedá bez svého Kaňďáku ani ránu :)

Sklípkan(Marián)

                  dostal se do Zoo – ani nevděl jak – je to typický moravský sklípkan – zvířátka k němu jezdí do sklípku trávit volné víkendy – většinou na podzim, ale zalíbilo se jim to, takže jezdí i na jaře       

SLON (Tomáš):

    přezdívku si už do zoo přinesl, proto se nic neměnilo… „slona ještě nemáme“ Druh Krtečka :)  

PUŠTÍK (Tereza):

slečna dcera Slona a Krtka… koho by napadlo, že z toho vznikne Puštík… ale ta podoba tam je… 

KRTEČEK (Hana):

    neměla ani krtečkovské kalhoty, které by si teď ovšem měla pořídit, ani není slepá, ani nemá místo rukou lopatky, ale přesto je to Krtek…  Družka Slona...jak jinak :)

Žížalka(Terezka)

    narodila se ze „zvířátkové“ lásky Krokyho a Neonky – je krásná a hodná – tak snad jí to zůstane  - vodní zvířátko nezapře   

HRDOBČÍČEK (Tomáš)

    mám tady jedno slovo, kterému nerozumím – HRDOBEC… to je blbý – to se nedá zdrobnit… ale dá HRDOBČÍČEK Druh Vačice.  

Vačice (Ivča)

Věrná to žena Hrdobčíka...nedají bez sebe ránu....zdá se že jim to vydrží do konce života :)

KROKY JUNIOR (Marek)

malý krokodýlí synek… no uvidíme, jestli se potatí   

MYŠKA (Lenka)

                  Je neuvěřitelně aktivní zvířátko a málokdy se stane, že by někde chyběla. Díky tomu, že je malinká, tak se všude vejde a i z kapesníku si dokáže postavit stan. Bez ní by Zoo nebylo Zoo!  Momentálně má mateřské...

LaMička (Lucka):

dcera Slona a Krtka, sestra Puštík na ní prozradila, že by chtěla být Lama – „rozmanitá“ rodina. Ovšem, když se dozvěděla, že když zvířátka naštve budou jí říkat TLAMA, tak už Lama být nechtěla, takže jí to zůstalo… 

LVÍČE (Martina)

        občas bojuje jako lvice – např. při utkání v nohejbale nebo ping-pongu – ale jinak je to klidné, milé a pohodové lvíče. Družka Koaly :)  

KOALA (Míra)

        všechno nasvědčovalo tomu, že to bude Panda – v zoo to ovšem není jen tak, takže nakonec je to KAOLA – „Néé! Kaola je kakao z tuzexu, medvídek je KOALA“ A to sedí! Nezkazí žádnou srandu a je multifunkční  Druh Lvíčete :)  

VČELKA (Pavla)

vyklubala se z malého lvíčete - pilná „motačka“ náramků přátelství

DOGA – PAWLOCH (Pavla)

        Doga co má ráda srandu a dobrodružství...prostě Pawloch. Momentálně má mateřské povinnosti :)   

SYSLÍK (Petra)

anglicky SAJSL – „má tvářičky, jak růžičky“ – jinak boxerka a zároveň modelka – je pro každou srandu

Činčila (Mirka)

Činčilí máme ...na akce bere 2 Činčilata.....pohodová mamka :)

MUFLON-ek (Tereza)

              Když mu fouknete do prdele, tak se mu narovnají rohy. Je to neřízená střela, ale jinak bezva parťačka, co nezkazí žádnou srandu…Momentálně má mateřské povinnosti :) Zakládající členka Zoa.  

MÉĎA (Pavla)

              Stačí se podívat a je jasno… je to prostě Méďa. Vyznačuje se milou a přítulnou povahou! Kdejaký „strejda“ si toho už všimnul ! Momentálně má mateřské povinnosti :) Zakládající členka Zoa.  

KACHNA (Linda)

              Kachna se nechá nalákat na vůni švestek a jablíček. Momentálně zoo opustila – asi už našla „bohatého ptáka“ co ho dlouho hledala. Momentálně má mateřské povinnosti :) Zakládající členka Zoa.  

BOBR (Nikola)

              Víte, proč má bobr placatý ocas? Protože mu kouří kachna! Bobřik nejezdí na akcičky moc často, ale potom to stojí za to… !!! Ostatním zvířátkům se líbí jeho hruď a odvaha sundat kožich.Momentálně má mateřské povinnosti :) Zakládající členka...

ŽÍFA (Vítek)

        Nepije tvrdý alkohol – jenom SLIVOVICI , jinak je velmi obětavý jedinec zoa. Zakládající člen Zoo...poslední dobou se nějak ztratil..  
Záznamy: 1 - 29 ze 29